Live TV

Tv guide

  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM KIDS MOVIE MONDAY || PITASAKWALA ABIRAHASA
  • 09:30 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM MONDAY MOVIE || BAHU BOOTHAYO SINHALA MOVIE
  • 03:00 PM ENGLISH MOVIE (MONDAY) || TRANSFORMERS 2 REVENGE OF THE FALLEN
  • 05:00 PM NINJA TURTLE CARTOON
  • 05:30 PM MAYA PANSALA || මායා පැන්සල
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM FANTASTIC FOUR CARTOON
  • 06:25 PM DADAYAM BAMBARU || දඩයම් බඹරු
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM HONDA WADE II හොඳ වැඩේ
  • 09:00 PM HADAWATHE KATHAWA || හදවතේ කතාව
  • 09:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MAHAJANA SEWAYA PINISAI II මහජන සේවය පිණිසයි
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM KIDS MOVIE TUESDAY || WONDER PARK
  • 09:30 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:20 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM TUESDAY MOVIE || GNANA KIRUKKAN TAMIL MOVIE
  • 03:00 PM ENGLISH MOVIE (TUESDAY) || GODS OF EGYPT
  • 05:00 PM NINJA TURTLE CARTOON
  • 05:30 PM MAYA PANSALA || මායා පැන්සල
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM FANTASTIC FOUR CARTOON
  • 06:25 PM DADAYAM BAMBARU || දඩයම් බඹරු
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM HONDA WADE II හොඳ වැඩේ
  • 09:00 PM HADAWATHE KATHAWA || හදවතේ කතාව
  • 09:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MATHRA ll මාත්‍රා
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM KIDS MOVIE WEDNESDAY || SINBAD LEGEND OF THE SEVEN SEAS
  • 09:10 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:20 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM WEDNESDAY MOVIE || LUCKY HINDI MOVIE
  • 03:00 PM ENGLISH MOVIE (WEDNESDAY) || IRON MAN 3
  • 05:00 PM NINJA TURTLE CARTOON
  • 05:30 PM MAYA PANSALA || මායා පැන්සල
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM FANTASTIC FOUR CARTOON
  • 06:25 PM DADAYAM BAMBARU || දඩයම් බඹරු
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM HONDA WADE II හොඳ වැඩේ
  • 09:00 PM HADAWATHE KATHAWA || හදවතේ කතාව
  • 09:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MOVIE || JONSAN AND GONSAN SINHALA MOVIE
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM KIDS MOVIE THURSDAY || UP ENGILSH MOVIE
  • 09:30 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM THURSDAY MOVIE || KADAM KADAM TAMIL MOVIE
  • 03:00 PM ENGLISH MOVIE (THURSDAY) || VAN HELSING
  • 05:00 PM NINJA TURTLE CARTOON
  • 05:30 PM MAYA PANSALA || මායා පැන්සල
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM FANTASTIC FOUR CARTOON
  • 06:25 PM DADAYAM BAMBARU || දඩයම් බඹරු
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM HONDA WADE II හොඳ වැඩේ
  • 09:00 PM HADAWATHE KATHAWA || හදවතේ කතාව
  • 09:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM POLITICAL PROGRAM ll රතු ඉර
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM KIDS MOVIE FRIDAY || TIKIRI SUWANDA
  • 09:10 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:20 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM FRIDAY MOVIE || PISSU TRIBLE SINHALA MOVIE
  • 03:00 PM ENGLISH MOVIE (FRIDAY) || TRANSFORMERS
  • 05:00 PM MY FRIENDS
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM FANTASTIC FOUR CARTOON
  • 06:25 PM DADAYAM BAMBARU || දඩයම් බඹරු
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM (NOW) AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM HONDA WADE II හොඳ වැඩේ
  • 09:00 PM HADAWATHE KATHAWA || හදවතේ කතාව
  • 09:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM RAA PADURA ll රෑ පැදුර
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 05:30 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM KIDS MOVIE || THE SPIDERWICK CHRONICLES
  • 10:00 AM PUDUMA ISKOLE ll පුදුම ඉස්කෝලේ
  • 11:00 AM MUSIC SPOT
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM SATURDAY MOVIE || KADHALAI THAVIRA VERONDRUM ILLAI TAMIL MOVIE
  • 03:15 PM HITHA ILLAANA THARU [REPEAT]
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM KALU GANGA DIGE || කළු ගඟ දිගේ
  • 07:30 PM INGIBIGI ll ඉඟිබිගි
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AEYA || ඇය
  • 09:00 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 09:30 PM WEEKEND THEATER || THE DARK KNIGHT RISES
  • 05:00 AM SIYAPATH WANDANAWA || සියපත් වන්දනාව
  • 05:30 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:00 AM ATASIL BUDDHA VANDANA
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM BANA MALUWA
  • 08:00 AM THARUNA SITHATA BODU SISILA
  • 09:00 AM DARMA DESHANAWA
  • 10:00 AM AMA DAHARA DAHAM SABHAWA
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM SAMBHAWANA (POYA TELEDRAMA)
  • 01:00 PM AMADAHARA YUGASANA KAVI BANA
  • 02:00 PM BODU GEE II බොදු ගී
  • 03:00 PM ASENIYA SWARA
  • 05:00 PM ASHIRWADA PUJAWA
  • 06:00 PM RASA SARANIYA ll රස සරණිය
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM RADIO TV (NEW PROGRAM)
  • 07:30 PM INGIBIGI ll ඉඟිබිගි
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AEYA || ඇය
  • 09:00 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 10:10 PM SANDA MADALA

Political

News

Entertainment

Teledrama

TRAVEL

TRENDING TELEDRAMA

Goal Agni

 

Swarnavahini

Mobile App

Coming Soon!

News Feed

  • ඉතියෝපියාවේ යුද කලාපයේ සිරවී සිටි ශ්‍රී ලාංකිකයන් 38ක් බේරා ගනියි

    ඉතියෝපියාවේ උතුරු කොටසේ පිහිටි ටයිග්‍රේ ප්‍රදේශයේ යුද කලාපයේ සිරව සිටි ශ්‍රී ලාංකිකයන් 38 දෙනෙකු මුදා ගත් බව විදේශ කටයුතු අමාත්‍යාංශය පවසනවා විදේශ කටයුතු අමාත්‍යංශය පවසන්නේ, එක්සත් ජාතීන්ගේ සංවිධානය සමග සිදුකළ සාකච්ඡාවල ප්‍රතිඵලයක් ලෙස ඉතියෝපියාවේ තානාපති කාර්යාලය විසින් මෙම ශ්‍රී ලාංකිකයන් පිරිස යුද කලාපයෙන් මුදා ගනු ලැබ ඇති බවයි. එක්සත් ජාතීන්ගේ ආරක්ෂිත රිය පෙළකින් ශ්‍රී ලාංකිකයන් සහ තවත් රටවල් ගණනාවකට අයත් විදේශිකයන් ටයිග්‍රේ සිට අඩිස් අබාබා වෙත රැගෙන ගොස් තිබෙනවා ඉතියෝපියාවේ ඇඟලුම් කර්මාන්තයේ සේවය කරමින් සිටි ලාංකිකයින් පිරිස ඉදිරියේදී මෙරටට ගෙන්වා ගැනීමට නියමිතව තිබෙන බවයි සඳහන් වන්නේ

  • ඉන්දියාවේ ජාතික ආරක්ෂක උපදේශක මෙරටට පැමිණෙයි

    ඉන්දීය ජාතික ආරක්ෂක උපදේශක ඇතුළු එරට රජයේ දූත පිරිසක් ශ්‍රී ලංකාවේ පැවැත්වෙන සාගර ආරක්ෂාව පිළිබඳව 4 වන මට්ටමේ උපදේශක රැස්වීමකට සහභාගී වීම සදහා අද මෙරටට පැමිණ තිබෙනවා සාගර ආරක්ෂාව පිළිබඳ එම සමුළුව මෙම නොවැම්බර් මස 27 දින සිට 28 දින දක්වා කොළඹ දී පැවැත්වීමට කටයුතු යොදා තිබෙනවා. ඉන්දීය රජයේ ජාතික ආරක්ෂක උපදේශක ශ්‍රී අජිත් දෝවාල් මහතා සමග එරට ආරක්ෂක අමාත්‍යාංශයේ උසස් නිලධාරීන් 05 දෙනෙකු පැමිණි බවයි වාර්තා වන්නේ. ඉන්දීය ජාතික ආරක්ෂක උපදේශකවරයා දිවයිනට පැමිණෙන දෙවන අවස්ථාව මෙය වන අතර, ඔහු ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ සහ අග්‍රාමාත්‍ය මහින්ද රාජපක්ෂ ද හමුවී ද්වි පාර්ශවික සාකච්ඡා පැවැත්වීමට නියමිතයි.

  • නව පොලිස්පති වැඩ අරඹයි

    මෙරට 35 වන පොලිස්පතිවරයා ලෙස චන්දන වික්‍රමරත්න මහතා අද (27) පොලිස් මූලස්ථානයේදී සිය රාජකාරී ආරම්භ කර තිබෙනවා. මෙතෙක්, වැඩබලන පොලිස්පති ලෙස කටයුතු කළ වික්‍රමරත්න මහතාගේ නම පසුගියදා ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා විසින් පොලිස්පතිවරයා ලෙස නිර්දේශ කර තිබූ අතර එය පාර්ලිමේන්තු සභාව විසින් තහවුරු කර තිබෙනවා.

  • ජනපති, රාමඤ්ඤ මහා නිකායේ අභිනව මහා නා හිමි බැහැ දකී

    ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා ශ්‍රි ලංකා රාමඤ්ඤ මහා නිකායේ අභිනව මහා නායක අතිපූජ්‍ය මකුලෑවේ විමල නා හිමියන් බැහැ දුටුවා. උන්වහන්සේ වැඩ වෙසෙන මීරිගම, මිණිඔලුව, විද්‍යාවාස පිරිවෙන වෙත අද (27) පෙරවරුවේ ගිය ජනාධිපතිතුමා අභිනව මහා නා හිමියන් වෙත සිය සුභාශිංසන පුද කළා. ශාසනික, ආගමික සහ ජාතික වශයෙන් රාමඤ්ඤ මහා නිකායෙන් සිදු වන සේවය අගය කළ ජනාධිපතිතුමා එම මෙහෙවර අඛණ්ඩව කරගෙන යාමට තමාගේත්, රජයේත් පූර්ණ සහය ලැබෙන බව සඳහන් කළා. මහානායක හිමියන්ට චිර ජීවනය ප්‍රාර්ථනා කළ ජනාධිපතිතුමා විශේෂ සටහනක් සමග සමරු සටහන් පොතේ අත්සන් තැබුවා. ශ්‍රී ලංකා රාමඤ්ඤ මහා නිකායේ අනුනායක අතිපූජ්‍ය නැදගමුවේ විජය මෛත්‍රී හිමි ඇතුළු මහා සංඝරත්නය කිහිප නමක් මේ අවස්ථාවට වැඩම කර සිටියා.

  • අක්කරෙයිපත්තු ප්‍රදේශය හුදෙකලා කරයි

    අම්පාර දිස්ත්‍රික්කයේ අක්කරෙයිපත්තු ප්‍රදේශයෙන් කොවිඩ් ආසාදිතයින් 31ක් ඊයේ දිනයේදී වාර්තා වී තිබෙනවා. මේ හේතුවෙන් වහාම ක්‍රියාත්මක වන පරිදි එම ප්‍රදේශය හුදෙකලා කිරිමට පියවර ගෙන තිබෙනවා.