rathu

Live TV

Tv guide

  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM MONDAY MOVIE || ZOOM
  • 03:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 04:00 PM GOLU THATHTHA || ගොළු තාත්තා
  • 04:30 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 05:00 PM PUSS IN BOOTS || CARTOON
  • 05:30 PM FRANKLIN || CARTOON
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM PANCHAPPU || CARTOON
  • 06:25 PM නිම් නැති කතාව || CARTOON
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM BUS EKE ISKOLE ||බස් එකේ ඉස්කෝලේ
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 09:00 PM OLU ||ඕලු
  • 09:30 PM NADAGAMKARAYO || නාඩගම්කාරයෝ
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MAHAJANA SEWAYA PINISAI II මහජන සේවය පිණිසයි
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM TUESDAY MOVIE || ANGREZI MEDIUM
  • 03:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 04:00 PM GOLU THATHTHA || ගොළු තාත්තා
  • 04:30 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 05:00 PM PUSS IN BOOTS || CARTOON
  • 05:30 PM FRANKLIN || CARTOON
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM PANCHAPPU || CARTOON
  • 06:25 PM නිම් නැති කතාව || CARTOON
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM BUS EKE ISKOLE ||බස් එකේ ඉස්කෝලේ
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 09:00 PM OLU ||ඕලු
  • 09:30 PM NADAGAMKARAYO || නාඩගම්කාරයෝ
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MATHRA ll මාත්‍රා
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM WEDNESDAY MOVIE || SHELEENA
  • 03:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 04:00 PM GOLU THATHTHA || ගොළු තාත්තා
  • 04:30 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 05:00 PM PUSS IN BOOTS || CARTOON
  • 05:30 PM FRANKLIN || CARTOON
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM PANCHAPPU || CARTOON
  • 06:25 PM නිම් නැති කතාව || CARTOON
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM BUS EKE ISKOLE ||බස් එකේ ඉස්කෝලේ
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 09:00 PM OLU ||ඕලු
  • 09:30 PM NADAGAMKARAYO || නාඩගම්කාරයෝ
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM MOVIE
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM AYUBOWAN SRI LANKA || ආයුබෝවන් ශ්‍රී ලංකා
  • 11:00 AM HADA RANDI PEYA ll හද රැඳී පැය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM THURSDAY MOVIE || DEDUNU AKASE
  • 03:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 04:00 PM GOLU THATHTHA || ගොළු තාත්තා
  • 04:30 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 05:00 PM PUSS IN BOOTS || CARTOON
  • 05:30 PM FRANKLIN || CARTOON
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM PANCHAPPU || CARTOON
  • 06:25 PM නිම් නැති කතාව || CARTOON
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM BUS EKE ISKOLE ||බස් එකේ ඉස්කෝලේ
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 09:00 PM OLU ||ඕලු
  • 09:30 PM NADAGAMKARAYO || නාඩගම්කාරයෝ
  • 10:10 PM POLITICAL PROGRAM ll රතු ඉර
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM SINHALA NEW YEAR PROGRAMME || සිඟිති අවුරුදු කුමරා කුමරිය REPEAT
  • 09:00 AM SINHALA NEW YEAR PROGRAMME || දියවන්නා සාජ්ජය REPEAT
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM FRIDAY MOVIE || SINGHAM 2
  • 03:30 PM SIHINA SAMAGAMA ll සිහින සමාගම
  • 04:00 PM GOLU THATHTHA || ගොළු තාත්තා
  • 04:30 PM AMALIYA ll අමාලියා
  • 05:00 PM PUSS IN BOOTS || CARTOON
  • 05:30 PM FRANKLIN || CARTOON
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM PANCHAPPU || CARTOON
  • 06:25 PM නිම් නැති කතාව || CARTOON
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM ALADIN||ඇලඩින්
  • 07:30 PM BUS EKE ISKOLE ||බස් එකේ ඉස්කෝලේ
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 09:00 PM OLU ||ඕලු
  • 09:30 PM NADAGAMKARAYO || නාඩගම්කාරයෝ
  • 10:00 PM LIVE AT 10 NEWS
  • 10:10 PM RAA PADURA ll රෑ පැදුර
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM KIDS MOVIE || MIA AND THE WHITE LION
  • 10:00 AM PUDUMA ISKOLE ll පුදුම ඉස්කෝලේ
  • 11:00 AM MUSIC SPOT
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM SWARNA AWURUDU KUMARA KUMARIYA GRAND FINALE || ස්වර්ණ අවුරුදු කුමරා කුමරිය අවසන් මහා තරඟය REPEAT
  • 02:00 PM SINHALA NEW YEAR PROGRAMME || අවුරුදු කැදැල්ල REPEAT
  • 03:15 PM HITHA ILLAANA THARU [REPEAT]
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:05 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM KALU GANGA DIGE || කළු ගඟ දිගේ
  • 07:30 PM INGIBIGI ll ඉඟිබිගි
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AEYA || ඇය
  • 09:00 PM SNAP TELEDRAMA
  • 09:30 PM SINHALA NEW YEAR PROGRAMME || ස්වර්ණ වර්ණ අවුරුදු සාජ්ජේ REPEAT
  • 05:00 AM PIRITH ll පිරිත්
  • 06:00 AM EHIPASSIKO || ඒහිපස්සිකෝ
  • 06:25 AM PATTHARE ll පත්තරේ
  • 07:30 AM LOKA SITHIYAMA || ලෝක සිතියම
  • 08:00 AM COFFEE STUDIO
  • 09:00 AM MY FRIENDS
  • 10:30 AM BACK TO BACK SONGS
  • 11:00 AM (NOW) RIDI NIMNAYA ll රිදී නිම්නය
  • 12:00 PM LIVE AT 12 NEWS
  • 12:30 PM SINHALA NEW YEAR PROGRAMME || ස්වර්ණ වර්ණ අවුරුදු REPEAT
  • 03:15 PM MATHRA (REPEAT)
  • 04:30 PM WEDDING PROGRAM || මංගල සිහිනය
  • 05:00 PM RASA SARANIYA ll රස සරණිය
  • 06:00 PM THERUWAN NAMADIMU || තෙරුවන් නමදිමු
  • 06:25 PM AGNI PIYAPATH II අග්නි පියාපත්
  • 06:50 PM LIVE AT 6:50 NEWS
  • 07:00 PM RADIO TV (NEW PROGRAM)
  • 07:30 PM INGIBIGI ll ඉඟිබිගි
  • 08:00 PM LIVE AT 8 NEWS
  • 08:30 PM AEYA || ඇය
  • 09:00 PM SNAP TELEDRAMA
  • 09:30 PM HITHA ILLANA THARU || හිත ඉල්ලන තරු

Political

News

Entertainment

Teledrama

TRAVEL

TRENDING TELEDRAMA

Nadagnkarayo

 

Swarnavahini

Mobile App

Coming Soon!

News Feed

  • කුඹුරු යායකදී අකුණු සැර වැදීමෙන් ගොවීන් තිදෙනෙකු මරුට

    මුලතිව් තන්නිමුරුප්පු තුනේ කණුව ප්‍රදේශයේ කුඹුරු යායකදී අකුණු සැර වැදීමෙන් ගොවීන් තුන් දෙනෙකු ඊයේ (15) සවස එම ස්ථානයේදීම මියගොස් තිබෙනවා. වර්ෂාව පැවති අවස්ථාවේදී මෙම ගොවීන් තුන්දෙනා කු

  • STF නිලධාරීන් යටකර පලායාමට තැත්කළ කැබ් රථයට වෙඩි (VIDEO )

    යාපනය – පේදුරුතුඩුවේ මාර්ග බාධකයකදී නිලධාරීන් යටකර පලායාමට තැත්කළ කැබ් රථයකට පොලිස් විශේෂ කාර්ය බලකා නිලධාරින් විසින් වෙඩි තබා තිබෙනවා. වෙඩි වැදී පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු පේදුරුතුඩුව රෝහලට ඇතුළත් වී තිබෙන බවත්,මෙම තුවාල ලැබූ පුද්ගලයින් දෙදෙනා පලා ගිය පුද්ගලයින් බවට සැක කරන බවත් පොලිස් මාධ්‍ය ප්‍රකාශක නියෝජ්‍ය පොලිස්පති අජිත් රෝහණ මහතා සඳහන් කරනවා. සැකකරුවන් 23 සහ 26 හැවිරිදි වියේ පසුවන්නන් බවයි සඳහන් වන්නේ. මොවුන් අත්අඩංගුවට ගෙන ඇති අතර, සිද්ධියට අදාළ කැබ් රථය සොයා පරීක්ෂණ සිදුකරන බවයි පොලිස් මාධ්‍ය ප්‍රකාශකවරයා

  • රිය අනතුරු වාර්තාගත ලෙස ඉහළට

    පසුගිය පැය 48ක් තුළ මෙරට සිදු වූ රිය අනතුරුවලින් 30දෙනෙක් ජිවිතක්ෂයට පත්ව තිබෙනවා 150දෙනෙක් තුවාල ලබා ඇති බව පොලිස් මාධ්‍ය ප්‍රකාශක නියෝජ්‍ය පොලිස්පති නීතිඥ අජිත් රෝහණ මහතා ප්‍රකාශ කරනවා

  • වේලි ඔයේ දිය නෑමට ගොස් අතුරුදන්වූ පියා සහ පුතාගේ සිරුරු සොයා ගැනේ

    යේ (15) දිනයේ හල්දුම්මුල්ල, කළුපහන ප්‍රදේශයේදී, වේලි ඔයේ දිය නෑමට ගිය එකම පවුලේ 4 දෙනෙකු සැඩ පහරට හසුව ගසාගෙන ගොස් තිබුණා මෙයින් දෙදෙනෙකු මුදා ගත් අතර පියා සහ පුතා අතුරුදන් වීමෙන් පසුව ඔවුන් සොයා මෙහෙයුම් ක්‍රියාත්මක වුනා ඒ අනුව හල්දුම්මුල්ල වේලි ඔයේ දිය නෑමට ගොස් අතුරුදන්වූ පියා සහ පුතාගේ සිරුරු මේ ව

  • මත්පැන් විස වී දෙදෙනෙකුට දිවි අහිමි වෙයි

    මත්පැන් විස වීම හේතුවෙන් පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු මිය ගොස් තවත් අයෙකු රෝහල් ගත කර තිබෙනවා මෙලෙස මිය ගොස් ඇත්තේ බණ්ඩාරගම රත්මල්වැටිය ප්‍රදේශයේ පදිංචිකරුවන් දෙදෙනෙක් නිවසේ පැවැත්වූ මත්පැන් සාදය අතරතුර පුද්ගලයින් තිදෙනාම සිහිසුන්ව ඇද වැටි ඇති අතර යක්කල රෝහලට ඇතුළත් කිරීමේදී ඉන් දෙදෙනෙකු මිය ගොස් ඇති බව සඳහන් බරපතල තත්ත්වයේ පසුවූ අනෙක් පුද්ගලයා යකල්ල රෝහලට ඇතුලත් කිරීමෙන් අනතුරුව වැඩිදුර ප්‍රතිකාර සඳහා අනුරාධපුර ශික්ෂණ රෝහලට මාරුකර යවා තිබෙනවා